Steel 2023

Press Room

Repozytorium kongresowe

 

WĘGLOKOKS S.A. jest przedsiębiorstwem obecnym na rynku międzynarodowym od ponad 70 lat. Nasze wyroby trafiły do 62 krajów na całym świecie. Firma intensywnie rozwija działalność na rynkach hutniczym, energetycznym oraz w logistyce i handlu. WĘGLOKOKS S.A. stoi na czele prężnie działającej Grupy Kapitałowej, skupiającej podmioty gospodarcze silnie związane z narodową gospodarką.


HUTA ŁABĘDY S.A. to jeden z najbardziej znanych i cenionych dostawców produktów i usług hutniczych. Rozpoznawalna, ugruntowana i rozwijająca się marka od 175 lat. Produkty HUTY ŁABĘDY S.A. są wysokiej jakości poświadczone wieloma certyfikatami, a działalność obejmuje rynki zarówno krajowe, jak i międzynarodowe.

CENTROZŁOM WROCŁAW S.A. stanowi część Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A. Jest jedną z największych w południowo-zachodniej Polsce firm handlowych, zajmujących się obrotem złomem stalowym, złomem żeliwnym i złomem metali kolorowych. Konsekwentnie powiększa obszar działania, inwestuje w rozwój bazy technicznej i technologicznej oraz realizuje zlecenia dla małych, średnich i dużych firm. Główne obszary działalności spółki:

  1. Skup, przetwarzanie i sprzedaż złomu czarnego oraz złomu i metali kolorowych.
  2. Sprzedaż wyrobów hutniczych.
  3. Odbiór/przetwarzanie odpadów przemysłowych

 


MM Cars Rental powstało z pasji do motoryzacji i poszukiwania praktycznych rozwiązań. Entuzjastom czterech kółek samochody firmy zapewniają moc wrażeń i czystą przyjemność z jazdy, a pragmatykom bezpieczeństwo i mobilność. Szeroka oferta produktowa pozwala spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów – nieważne czy samochodu potrzebują na weekendowy wypad za miasto, ważny wyjazd biznesowy albo czy chcą zapewnić bezpieczne auto dla pracownika lub auto marzeń dla siebie w kilkuletnim abonamencie.

Promocja wydarzenia:

Mirosław Rus

 
Magdalena Jarocka
Kierownik ds. PR i Marketingu
  mjarocka@rig.katowice.pl  
+48 534 221 566

Partnerzy kongresu Steel 2023

Wybierz temat