Steel 2023

Informacja dla uczestników kongresu

 

Szanowni Uczestnicy Europejskiego Kongresu Stalowego STEEL 2023,

1.    Udział w części merytorycznej Europejskiego Kongresu Stalowego STEEL 2023 jest darmowy.
2.    Wymagana jest indywidualna rejestracja na kongres. W tym celu należy kliknąć przycisk „Zapisz się na kongres” w górnej części strony głównej kongresu.
Następnie należy nacisnąć przycisk „Zamów bilet”.
Kolejnym krokiem jest wybranie jednego biletu odpowiedniego rodzaju (bilet bezpłatny / bilet bezpłatny dla mediów) i kliknięcie przycisku „Zgłoś udział”.
Otworzy się formularz rejestracyjny w systemie Evenea, gdzie należy podać swoje dane, wybrać stosowne zgody i kliknąć przycisk „Dalej”.
Po sprawdzeniu swoich danych należy kliknąć „Potwierdź”.
Na podany w formularzu rejestracyjnym adres mailowy zostanie wysłany mail z potwierdzeniem uczestnictwa. W mailu znajduje się link, pod którym można pobrać voucher. Voucher ten w wersji papierowej lub elektronicznej należy okazać przy wejściu na kongres, w recepcji znajdującej się na Holu Dolnym MCK Katowice.
3.    Organizator nie może samemu rejestrować większych grup uczestników z uwagi m.in. na konieczność osobistego wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych.
4.    Gorąco zachęcamy do wcześniejszej rejestracji na kongres, ale rejestracja możliwa będzie także w czasie jego trwania, bezpośrednio w recepcji kongresu.
5.    Wejście na Europejski Kongres Stalowy STEEL 2023 będzie zlokalizowane od strony Placu Sławika i Antalla – czyli od strony Spodka.
6.    Dla uczestników będą dostępne darmowe szatnie.
7.    Sesja inauguracyjna kongresu odbędzie się 18.09.2023 roku o godzinie 11.00 w salach balowych B+C.
8.    Wszystkie sesje kongresowe będą tłumaczone na język angielski. Zestawy do tłumaczenia symultanicznego będzie można pobrać w Holu Dolnym, na lewem stanowisku recepcji kongresu (patrząc od wejścia). Bardzo prosimy o oddawanie zestawów tłumaczeniowych po każdym dniu kongresu i ewentualne pobieranie ich ponowne następnego dnia.
9.    Prosimy o przestrzeganie informacji podawanych na wyświetlaczach multimedialnych przy drzwiach wejściowych do poszczególnych sal MCK Katowice – w szczególności ograniczeń w dostępie do konkretnej sali.
10.    Informacje dotyczące dostępności parkingów w okolicach MCK Katowice podamy w najbliższym czasie.
11.    W przypadku konieczności wezwania pomocy medycznej, prosimy o kontakt z osobami mającymi identyfikatory "Organizator" lub pracownikami ochrony.


Wszystkim Państwu życzymy owocnego udziału w kongresie.


Wybierz temat