Steel 2023

Prelegenci kongresu

Menedżerka w zespole Consultingu EY, ekspertka ds. zrównoważonego rozwoju

Absolwentka Stanford University z tytułem Bachelor of Science na kierunku Environmental Engineering oraz  absolwentka Politechniki Warszawskiej z tytułem Magistra Inżyniera na kierunku Inżynieria Środowiska. Ukończyła  studia podyplomowe na SGH z zakresu Finansów i Rachunkowości Przedsiębiorstwa. Jest uczestniczką programu Executive Education na University of Cambridge – Circular Economy and Sustainability Strategies.
Dominika jest związana z EY od ponad 12 lat. W tym czasie zrealizowała szereg projektów doradczych dla przedsiębiorstw z sektora gazowego i energetycznego oraz przemysłu. Dominika specjalizuje się przede wszystkim w projektach z zakresu zrównoważonego rozwoju oraz w projektach w zakresie przygotowania i wdrożenia programów poprawy efektywności operacyjnej oraz transformacji operacyjnej przedsiębiorstw.
Przed dołączeniem do zespołu EY Dominika pracowała jako inżynier budowy w Mostostal Warszawa oraz jako specjalistka ds. ochrony środowiska w Vattenfall Heat Poland, gdzie specjalizowała się w regulacjach UE z zakresu emisji przemysłowych oraz w zarządzaniu ryzykiem środowiskowym.


Dodano: 8 wrzesień 2023
Opublikował: Press Office

Wybierz temat