Steel 2023

Prelegenci kongresu

GoClassy Anna Wilk, trener etykiety biznesowej

Pedagog, doradca zawodowy, trener biznesu, doświadczony menadżer zarządzania zasobami ludzkimi. Pracowała w różnych sektorach gospodarki, zarówno w korporacji, jak i w dużych przedsiębiorstwach lokalnych. Jej przygoda z etykietą biznesu rozpoczęła się od seminarium w The Protocol School of Poland prowadzonego według materiałów i metodologii The Protocol School of Washington, a różnorodność doświadczeń zawodowych pozwoliła jej zgłębić subtelności i niuanse etykiety, dostosowując je do specyfiki różnych branż i kultur.

Uczy sztuki etykiety biznesowej, prowadzi szkolenia oraz warsztaty. Ponadto współtworzyła kodeksy etyki oraz procedury antykorupcyjne i również w tym zakresie szkoli pracowników i menadżerów, stawiając na aspekt praktyczny a nie na teorie i definicje.

Ponad dwadzieścia lat doświadczenia zawodowego utwierdziło ją w przekonaniu, że biznes to przede wszystkim relacje a postępowanie zgodnie z zasadami etyki i etykiety w biznesie, to fundament trwałych relacji i sukcesu organizacyjnego. Udowadnia, że postępując zgodnie z tymi regułami można czuć się swobodnie i zachować swoją autentyczność. Jej motto: Jakość, to najlepszy biznes plan.


Dodano: 1 wrzesień 2023
Opublikował: Press Office

Wybierz temat